O nás

Hledáte spolehlivý autoservis? Porouchala se vám klimatizace? Nefunguje motor nebo převodovka? Světla nesvítí, stěrače nestírají?

V našem autoservisu provádíme menší i rozsáhlé opravy všech typů automobilů. Naší specializací jsou opravy motorů, podvozků a převodovek, karoserií,  ale celkově poskytujeme kompletní autoopravárenské služby. Naši výhodou jsou dlouholeté zkušenosti s opravami všech továrních značek.

Služby Autoservisu zahrnují mechanické opravy všech typů vozidel, pneuservis, výměny a opravy autoskel, komplexní lakýrnické práce, profesionální zajištění a přípravu STK a emisí, vyřizování a likvidaci pojistných událostí, broušení a leštění světlometů, ale také opravy karoserií, nárazníků, vyfuků a samozřejmě i čištění a plnění klimatizací. Stručně řečeno, ať už má vaše vozidlo jakýkoliv problém, my vám pomůžeme s jeho řešením.

Poskytujeme profesionální autoopravárenské služby na vysoké úrovni s cílem dosáhnout spokojenost zákazníka.

Jsme kvalitní autoservis se skvělými cenami pro každého. Náš servis je vybaven kompletní sadou moderních diagnostických nástrojů, které umožňují poskytnout vašemu vozu kvalifikované servisní zázemí a provádět všechny druhy servisních oprav, seřízení a údržby.